مذاکره‌های سینمایی باید عملی شود

مذاکره‌های سینمایی باید عملی شودعبدالله علیخانی تهیه‌کننده سینما درباره بهترین اتفاقی که می‌تواند حوزه هنری برای سینما انجام دهد و مذاکره‌ای که داروغه‌زاده خواهان آن است، در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:من معتقدم که سر هر جریانی می‌توان مذاکره کرد و به نتیجه قطعی رسید و پرونده مشکلاتی که وجود دارد را به اتمام رساند، البته نه اینکه با آمدن هر مسئول مذاکره کنیم و با رفتنش همه کارها به هم بریزد و چیزی عوض نشود.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه تا خدا خدایی می‌کند ظاهرا باید مذاکره سر حل اختلافات تکراری وجود داشته باشد، نمی‌دانم چرا نباید به نتیجه قابل قبول و قطعی برسیم و زمانی که به قطعیت رسید در مرحله عمل قرار بگیرد؟! همه کارها نقطه سر خط شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: داروغه‌زاده صلاح در این دانسته که برای حل مشکلات با حوزه هنری مذاکره کند که ماهیت آن نیز بسیار مفید است. امید می‌رود به نقطه‌ای که می‌رسند، به آن پای‌بند باشند، نه اینکه هرکسی کار دلخواه خودش را انجام دهد.

علیخانی در پایان اظهار کرد: مهمترین و اصلی ترین بحث، مسئله اکران است، زمانی که در فیلمسازی وقت اکران خوب و گسترده نباشد، قاعدتا به خروجی خوبی نخواهد رسید، متاسفانه حوزه هنری با در دست داشتن حجم بالایی ازسالن های سینمایی با سلیقه خودش عمل می‌کند و کاری به کسی ندارد. امیدوارم این مذاکره‌ها به جایی برسد که حداقل سینما و سینماگران تکلیف خودشان را بدانند.

انتهای پیام/

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات