مرد جوان در انفجار منزل مسکونی سوخت + تصاویر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 23:57 شب گذشته در پی تماس شهروندان با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران مبنی بر شنیدن صدای مهیب انفجار در یک ساختمان مسکونی بلافاصله این ستاد، آتش‌نشانان ایستگاه‌های 104 و 59 را به محل حادثه در تهرانسر، خیابان باشگاه، خیابان 19 غربی اعزام کرد.

حجت الله قاسمی، افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: بنابر اظهارات همسایگان، در یک واحد مسکونی به وسعت حدودی 70 مترمربع در طبقه سوم یک ساختمان سه طبقه 16 واحدی به یک‌باره انفجار شدیدی به وقوع پیوسته و درپی آن قسمت پذیرایی طعمه حریق شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به قسمتهای دیگر این منزل بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز، به دو گروه تقسیم شدند، یک گروه اقدام به لوله‌کِشی کرده و در کمترین زمان شعله‌های آتش را خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند، همزمان گروه دیگر هم برای پیدا کردن محبوسان احتمالی به جست‌وجو در طبقات پرداختند.

قاسمی تصریح کرد: در این حادثه مالک ساختمان که مردی سی و پنج ساله بود، دچار سوختگی شدید شد که سریعاً توسط آتش‌نشانان از محل حادثه خارج و تحویل عوامل اورژانس شده و به بیمارستان انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ هنوز علت بروز این حادثه مشخص نشده و کارشناسان در حال بررسی آن هستند.

انتهای پیام/

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات