دایی: دوست نداشتم منصوریان به این صورت خداحافظی کند/ در قبال شکایتم از پرسپولیس یک قدم هم عقب نمی‌نشینم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار سایپای تهران - پارس جنوبی جم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی خیلی سختی مقابل تیم پارس جنوبی داریم. متأسفانه در چند هفته گذشته نتایج بدی گرفتیم که در شأن تیم سایپا نیست. سعی می‌کنیم فردا اولین شکست تیم پارس جم را رقم بزنیم.

وی در ادامه افزود: فردا بازی خیلی مهمی در پیش داریم و باید به مصاف تیم خوبی برویم که نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. جدول رده‌بندی هم نشان می‌دهد که این تیم چقدر عملکرد خوبی داشته است، با این وجود امیدوارم باخت را نصیب رفیق خوبم مهدی تارتار کنم. ما در این هفته خیلی خوب تمرین کرده‌ایم و روی نقاط ضعف خود حسابی کار کردیم تا «مثل هلو» گل نخوریم. سعی می‌کنیم با نتیجه خوبی از زمین بیرون بیاییم. توانایی شکست پارس جنوبی را داریم و ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد. ما با تیمی بزرگ و خوب که کادرفنی بسیار خوبی دارد، بازی داریم و می‌دانیم که کارمان سخت است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به غایبان تیمش در این مسابقه گفت: محرومی نداریم، اما سه چهار نفر از بازیکنانم مصدوم هستند.

دایی در خصوص جدایی علیرضا منصوریان از استقلال با بیان اینکه سرمربی پیشین آبی‌پوشان دوست خوب اوست، تصریح کرد: طبیعی است که آدم‌ها در زمین با هم برخورد داشته باشند. او سرمربی یک تیم است و من سرمربی یک تیم دیگر هستم، اما بیرون از زمین با هم رفیق هستیم و به هم احترام می‌گذاریم. از این اتفاق (جدایی منصوریان از استقلال) خیلی ناراحتم و اصلاً دوست نداشتم که منصوریان به این صورت با لیگ خداحافظی کند. برای او آرزوی موفقیت دارم و دوست دارم هرچه سریع‌تر بازگردد و لیگ را جذاب‌تر کند. به نظرم امثال منصوریان می‌توانند به فوتبال کمک کنند و با تجربیاتی که او دارد باید از امثال منصوریان بهتر استفاده کنیم. از دستم هر کاری بر بیاید برای او انجام می‌دهم.

وی درباره اینکه مدیریت باشگاه نفت تهران تغییر کرده است و آیا با این تغییرات او به طلب خود از این باشگاه خواهد رسید یا خیر، عنوان کرد: شنیده‌ام یک ماه به مدیریت جدید باشگاه فرصت داده‌اند تا طلب‌ها را پرداخت کند. همان‌طور که می‌دانید تمام بازیکنان فصل گذشته نفت از 30 تا 41 درصد قرارداد خود را گرفته‌اند و بقیه را طلب دارند. متأسفانه من نه تنها از این باشگاه بلکه از صبا و پرسپولیس هم طلب دارم. بعضی از اوقات ما خودمان گیر چند تومان پول هستیم، اما پول‌مان دست این و آن است. آن‌طور که گفتم قرار است طلب ما را بدهند. خودمان هم سعی می‌کنیم با مدیران جلسه بگذاریم و دوستانه این مسئله را حل کنیم. واقعاً حیف است. تیم نفت اکنون سروسامان پیدا کرده و نماینده ایران در آسیاست. امیدوارم این مسائل دوستانه حل و فصل شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد طلبش از باشگاه پرسپولیس و اینکه در چند روز گذشته دادگاه تجدیدنظر رأی را دوباره به علی دایی داده است، تصریح کرد: دو سه سال است این اتفاقات می‌افتد و همیشه هم گفته‌ام و فکر نمی‌کنم نیاز باشد دوباره تکرار کنم. ما بالای 15 نامه به باشگاه پرسپولیس دادیم و راضی شدیم همان پول مالیات‌مان و 100 میلیونی را که من خرج کرده بودم، بدهند تا ما از شکایت‌مان دست بکشیم. من حتی با دستخط خودم هم نامه نوشتم، اما متأسفانه خودشان دوست داشتند این مسئله به اینجا کشیده شود. ما هم ایستاده‌ایم و یک قدم عقب نمی‌کشیم. شنیده‌ام تجدیدنظرخواهی آنها هم رد شده است.

دایی در واکنش به پرسشی مبنی بر اظهارات اخیر ترامپ و توهین او به ایرانیان خاطرنشان کرد: من یک ایرانی‌ام، اما شما ابتدا به من بگویید شماره پیراهن آقای ترامپ چند بود؟! دفاع بازی می‌کند یا جای دیگر؟ هر کسی به ایرانی‌ها توهین کند خودش لیاقت آن توهین را دارد. ترامپ یک دیوانه واقعی است و معلوم نیست او را از کجا گیرآورده‌اند و رئیس‌جمهور آمریکا کرده‌اند! او را گیر آورده‌اند تا این حرف‌ها را بزند! به نظرم ایران با این سابقه و قدمت عظیمی که دارد با اینکه خیلی چیزها در کشور ما عوض شده، اما باز هم خیلی از لحاظ فرهنگی جلوتر از آمریکاست و هیچ‌کس نمی‌تواند اَنگ تروریستی به کشور ما بزند.

وی درباره اتفاقات اخیر برنامه 90 و صحبت‌های منصوریان و ملکی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در آن برنامه اظهار کرد: من برنامه‌های تلویزیون را نگاه نمی‌کنم و سیاست‌گذار آن برنامه تلویزیونی نیستم. شما ببینید چه کسی آن برنامه را سیاست‌گذاری می‌کند. یک مجری به تنهایی که نمی‌تواند از خودش حرف بزند، قطعا یکی پشت صحنه است که اجازه داده او این حرف‌ها را بزند. مگر من می‌توانم بروم و برنامه‌ای را اجرا کنم و هرچه دلم می‌خواهد بگویم. حتماً به آن مجری اجازه داده‌اند این حرف‌ها را بزند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در فوتبال ما خیلی بدتر از اینها اتفاق افتاده است. خیلی‌ها را اسم می‌برند که اصلاً من آنها را نمی‌شناسم! مگر می‌شود من که بیش از 20 سال است در فوتبال هستم کسی را در این فوتبال نشناسم و متأسفانه آنها می‌آیند برای آینده این فوتبال برنامه‌ریزی می‌کنند. متأسفانه داریم به بیراهه می‌رویم. ما درچند وقت گذشته فقط به خاطر نتایج تیم ملی خیلی چیزها را نادیده گرفته‌ایم. شما نگاه کنید اتفاقات تلخی در حال رخ دادن است که آدم نمی‌تواند آنها را بگوید، نه تنها در فوتبال بلکه در جاهای دیگر هم این اتفاقات تکرار می‌شود، ان‌شاءالله این اتفاقات درست شود، متأسفانه ما هر بار می‌گوییم ان‌شاءالله، ولی خودمان اعتقاد داریم که با ان‌شاءالله گفتن چیزی درست نمی‌شود، متأسفانه این اتفاقات تکرار می‌شود و کسی هم جلودار آن نیست.

دایی در پایان درباره مسائل حاشیه‌ای اخیر باشگاه سایپا و اینکه آیا این مسائل روی نتایج چند هفته گذشته این تیم تأثیرگذاشته است یا خیر، خاطرنشان کرد: این موضوع ارتباط چندانی به نتیجه ندارد. متأسفانه این مسائل درگیری فکری برای چند بازیکن ما ایجاد کرده است، اما مسئول اصلی نتایج تیم من هستم و باشگاه را در این نتایج دخیل نمی‌دانم. مسئول فنی تیم من هستم و نتایج بر عهده من است.

انتهای پیام/

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات